TRON TRX Fiyatı: TRON (TRX) için Fiyat Tahmini ve Piyasa Analizi

TRON (TRX) birimi 0,025 $ ile 0,027 $ aralığında işlem görmektedir. 0,030$ direncini geçmeye çalışırken yatay bir hız kazanmış gibi görünüyor. İlginç bir şekilde TRON genel merkezi oldukça hareketli durumunda, Justin Sun ekibinin DeFi pazarına katılma konusundaki ilgisini açıkladı.  Ancak, olumlu haberlerin şimdilik TRON TRX fiyatını etkilemediği görülüyor. 2020’de TRON’dan ne beklemeli? 2020’nin 4. çeyreğinde TRON kripto piyasasındaki durumu nedir?

TRON TRX 2020 Fiyat Analizi ve Tahminler

Coinbase TRON’un en büyük finansal piyasaların TRON baslı beş token ile daha gireceğini duyursa da bu durum TRX’te olumlu bir etki yaratmış gibi gözükmüyor. Haftalık en yüksek fiyat seviyesi 0.027$ olarak kaydedildi, geçen haftaki ile ayni. Son 7 günün en düşük fiyatı ise 0.027$ olarak kayıtlara geçti. Geçtiğimiz Eylül ayında anonim işlemleri gerçekleştirmek adına TRON JustWrapper’i yayınladı, ancak bir kere daha bu haberler olumlu etki yaratmadı. Dahası, TRON yıllık grafikte %67’lik bir kazanç gösterse de tüm diğer grafiklerde düşüştedir. İki hafta önce yıllık kazanç %70 iken, şu günlerde düşüşe geçti. CoinGecko’ya göre TRON’un toplam piyasa değeri 1,84 milyar dolardır ve bu değer TRON’u piyasadaki en değerli 16. kripto para birimi haline getirmektedir.

Kısa vadeli işlemler söz konusu olduğunda, 28 uzmandan 19’u TRON için SATIN AL pozisyonunu tavsiye etmektedir, 9’u tarafsız ve BEKLE pozisyonun en doğru seçenek olduğunu savunuyor iken 3’ü TRX için 15 dakikalık işlemlerde SAT pozisyonunu önermektedir. Uzun vadeli alım satımlar söz konusu olduğunda, 16 uzmandan 7’si TRON için SATIN AL pozisyonunu önermektedir. 6’sı TRX konusunda tarafsızdır ve BEKLE pozisyonunu tercih ederken 3’ü TRX için en uygun pozisyon SAT olduğunu düşünmektedir. Şimdilik TRON hakkında yayımlanan haberler fiyatını pek etkilememiş gibi gözüküyor ve TRX 0,027$ ile 0,028$ arasında işlem görmektedir. Token 0.025 $ ‘da destek bulurken, 0.030$ hedefini aşması şimdilik pek olası görünmüyor.

TRX 2020’de 0,030$ Ulaşıp Bu Değerin Ötesine Geçebilir mi?

TRON 0.030$ değerinden uzak görünmese de TRX direncini kırıp bu değerin üzerine çıkması pek olası görünmüyor. Bu arada, TRX çoğunlukla 0.025$ ile 0.027$ aralığında işlem görüyor ve bu değerler arasında TRON son birkaç hafta içinde sağlam zemini bulduğu yer gibi gözüküyor. Bitcoin’in bir boğa koşusuna yönelmesi durumunda, piyasanın geri kalanı BTC’yi takip edecek ve bu da TRON’un 0,030$ değerini geçmesi ve üzerinde kalması için bir şans olacaktır. Ancak kripto 0,030$ değerine dokunsa bile bu değerde tutunması için yeterli pozitif ivmeye sahip değildir.